Polska marka biustonoszy Kinga

biustonosze Kinga

Najlepsza marka biustonoszy na polskim rynku?

Od ponad dwóch dekad marka Kinga jest strażniczką rzemiosła bieliźnianego w Polsce. Z dumą zakorzeniona i rozkwitająca na polskiej ziemi, Kinga jest synonimem produkcji najwyższej klasy, gdzie każdy ścieg mówi o nieporównywalnej dbałości o detale. Zrodzona z przekonania, że doskonałość jest kwestią bezdyskusyjną, bielizna Kinga jest symfonią delikatności, nowoczesnego designu, unikatowego stylu, romantycznego uroku i zmysłowej elegancji. W różnorodnej gamie biustonoszy Kinga każda kobieta odnajdzie swój idealny model.

Tworzone z pasji przez wykwalifikowanych rzemieślników, staniki Kinga są wcieleniem serca marki - harmonijnej rodziny oddanej sukcesowi poprzez jakość. Od koncepcji po ostatni szew, staranna kontrola zapewnia, że każdy produkt spełnia wysokie oczekiwania naszych klientek. Kinga wierzy w transformującą moc idealnie dopasowanej bielizny, która kształtuje i podkreśla sylwetkę, zapewniając komfort bez kompromisu w stylu. Zrewolucjonizuj swoją garderobę dzięki wykwintnemu asortymentowi Kingi i doświadcz połączenia komfortu i szyku.

Charakterystyczny styl Kingi na bieliźnianym krajobrazie jest wyraźny i świętowany w całej Polsce, nieustannie na pulsie globalnych trendów mody. Kiedy pragnienie wyjątkowej bielizny woła, kiedy intymne chwile wymagają dotyku charakteru, lub kiedy szuflada z biustonoszami potrzebuje odświeżenia - Kinga jest Twoim celem dla prestiżowych, wysokiej jakości produktów w wyjątkowej wartości.

Kinga

Co roku Kinga prezentuje swoje zachwycające kolekcje bielizny na Targach Bielizny w Paryżu - Salon International de la Lingerie, zapewniając stały puls na ogromny świat mody. Oferta Kingi to skarbnica wyborów:

  • Biustonosze: push-up, miękkie, półusztywniane, balkonetki, duży biust, 3D (termicznie formowane), półgorsety, plunge, usztywniane, bez fiszbin, bralette, figi.
  • Figi: klasyczne, stringi, szorty, z jonami srebra.
  • Na Dzień i Noc: peniuary, koszule nocne, komplety, gorsety, body.
  • Akcesoria: pasy do pończoch i inne dodatki.

Co roku Kinga prezentuje swoje zachwycające kolekcje bielizny na Targach Bielizny w Paryżu - Salon International de la Lingerie, zapewniając stały puls na ogromny świat mody. Oferta Kingi to skarbnica wyborów: Dziedzictwo marki Kinga zaczęło się w 1993 roku w Białymstoku, wznosząc się z popiołów spółdzielni. Zespół pełen ducha i pionierskiej odwagi zobowiązał się do stworzenia marki bieliźnianej, która oznacza coś więcej. Początkowo właścicielka osobiście projektowała i przygotowywała pierwsze modele, a dziś wiele się zmieniło.

staniki polskij marki KINGA
biustonosze damskie
BIUSTONOSZE 

bielizna damska
BIELIZNA DAMSKA
biustonosze ciążowe i do karmienia
STANIKI CIĄŻOWE I DO KARMIENIA